Життя Благочиння

Проповідь у свято Рівноапостольної Марії Магдалини (Лишня)

Пропонуємо Вашій увазі відеозапис проповіді архімандрита Філарета (Єгорова), благочинного Бишівського благочиння, виголошену 03 серпня 2013 року, в канун свята Рівноапостольної Марії Магдалини, яке в нинішньому році припадає на шосту неділю по П'ятдесятниці. Цього ж дня виповнюється 10 років з дня преставлення нашого видатного сучасника, Митрополита Антонія Сурозького.

Престольне свято з Митрополитом Доростольським (Макарів)

02 серпня, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Володимира, сонм архієреїв, на чолі з Митрополитом Доростольським Амвросієм (Болгарська Православна Церква), у сослужінні численного духовенства звершили Божественну літургію у день престольного свята Свято-Іллінського храму смт Макарів Київської області.

Святкування Чуда ікони Божої Матері "Призри на смирення" (Київ)

1 серпня 2013 року владика Макарівський Іларій взяв участь у Божественній літургії на честь святкування 20-річчя чудесного відображення чудотворної ікони Божої Матері «Призри на смирення» (1993 р.).

Проповідь у свято прп. Серафіма Саровського (Лишня)

Пропонуємо Вашій увазі відеозапис проповіді архімандрита Філарета (Єгорова), благочинного Бишівського благочиння, яку було виголошено за вечірнім богослужінням 31 липня 2013 року, в канун свята Преподобного Серафіма Саровського. Також цього дня парафії Преподобної Параскеви Сербської було передано з Франції ікони Преподобного Серафіма та святого Пророка Ілії.

Відкриття ХІ Київського літнього богословського інституту (Лишня)

29 липня 2013 року, після урочистої літургії з нагоди дня архієрейської хіротонії Преосвященнішого Іларія, єпископа Макарівського, який і очолив богослужіння, у центрі "Ковчег" парафії преподобної Параскеви Сербської с. Лишня було відкрито сесію чергового Київського літнього богословського інституту.

Служіння на Володимирській гірці (Київ)

27 липня 2013 року, напередодні свята Рівноапостольного князя Володимира, представники Макарівщини взяли участь в урочистому молебні на Володимирській гірці, яка відбулася у співслужінні багатьох першоієрархів Православних помісних Церкв.

Запрошуємо на КЛБІ-2013

Запрошуємо взяти участь у ХІ Київському літньому богословському інституті, який, з благословення Його Блаженства, Блаженнішого митрополита Київського та всієї України Володимира, відбуватиметься в с. Лишня з 28 липня по 10 серпня 2013 року.

Представники Макарівщини взяли участь у зустрічі святині (Київ)

26 липня 2013 року єпископ Макарівський Іларій та виконувач обов'язків прес-секретаря Макарівського вікаріатства архімандрит Філарет (Єгоров) взяли участь в урочистій зустрічі Святішого Патріарха Кирила та великої православної святині - Хреста святого Апостола Андрія Первозваного. Зустріч очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир.

Представники Макарівщини взяли участь в Академії (Київ)

26 липня 2013 року єпископ Макарівський Іларій та виконувач обов'язків прес-секретаря Макарівського вікаріатства архімандрит Філарет (Єгоров) взяли участь в урочистій Академії з нагоди 1025-ліття Хрещення Київської Русі.

Представники Макарівщини привітали Блаженнішого (Київ)

26 липня 2013 року, напередодні свята святого рівноапостольного Володимира та 1025-ліття Хрещення Русі, представники Макарівського вікаріатства - благочинні на чолі з керуючим вікаріатством єпископом Макарівським Іларієм - взяли участь у привітанні Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського та всієї України, зі святами та днем його тезоіменитства.

Програма КЛБІ-2013 (Лишня)

Пропонуємо Вашій увазі програму Київського літнього богословського інституту в 2013 році.

День Ангела владики Макарівського Іларія (Київ) +ВІДЕО

25 липня 2013 року єпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, в день пам’яті святих мучеників Прокла та Іларія та в день вшанування образу Божої Матері «Троєручиця», очолив Божественну літургію в головному храмі Свято-Троїцького Іонинського монастиря.

Освячення нижнього храму Кафедрального собору (Київ)

24 липня 2013 року, в день пам'яті святої рівноапостольної княгині Ольги, владика Макарівський Іларій взяв участь в освяченні нижнього храму Кафедрального собору, яке очолив Блаженніший Володимир, Предстоятель Української Православної Церкви.

Архієрейська служба у с. Горбовичі (Білогородське благочиння)

21 липня 2013 року, в день явлення ікони Пресвятої Богородиці в Казані, Преосвященніший Іларій звершив урочисту літургію у храмі на честь Казанської ікони Божої Матері с. Горбовичі Білогородського благочиння.

Архієрейська служба в день престольного свята (Томашівка) +ВІДЕО

15 липня 2013 року, в день свята Покладення чесної Ризи Пресвятої Богородиці во Влахерні, престольного свята Свято-Богородичного Ризопокладенського чоловічого монастиря, Преосвященніший Іларій, єпископ Макарівський, взяв участь в урочистій літургії в цьому монастирі в с. Томашівка (Фастівський район Київської області).

Проповідь в неділю третю по П′ятдесятниці (Лишня)

Пропонуємо Вашій увазі проповідь благочинного Бишівського благочиння, настоятеля храму Преподобної Параскеви Сербської с. Лишня архімандрита Філарета (Єгорова) в неділю третю по П'ятдесятниці, на третій день після свята святих Апостолів Петра і Павла та на другий день після Хресного ходу з чудотворною іконою Божої Матері "Призри на Смирення".

12-й Хресний хід з іконою "Призри на Смирення"

13 липня 2013 року, в день пам'яті Собору славних та всехвальних дванадцяти Апостолів, нашею землею відбувся традиційний щорічний Хресний хід із чудотворною іконою Божої Матері "Призри на Смирення".

Свято святих Апостолів Петра і Павла (Лишня) - ФОТО

12 липня 2013 року, в день святих Первоверховних Апостолів Петра і Павла, в храмі Преподобної Параскеви Сербської с. Лишня було відслужено урочисту літургію. Пропонуємо Вашій увазі фотографії події.

"Дзвони Бишівщини" до свята Апостолів Петра і Павла (липень 2013)

До свята святих Апостолів Петра і Павла, а також до щорічного хресного ходу з Чудотворною іконою Пресвятої Богородиці "Призри на смирення", видано черговий випуск газети "Дзвони Бишівщини". Редактор - благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров).

Встановлення купола на церкву (Лишня) - ФОТО, ВІДЕО

11 липня 2013 року в с. Лишня Макарівського району встановили величезний купол на новий храм Преподобної Параскеви Сербської. Пропонуємо Вашій увазі фото- та відеоматеріали події.