Життя Благочиння

Вітаємо зі святом!

Пропонуємо Вашій увазі статті та розповіді про свято:

Звернення Церкви у зв’язку з останніми політичними подіями

У зв’язку з останніми політичними подіями в країні БЛАГОСЛОВЛЯЄМО в усіх храмах і монастирях Української Православної Церкви в неділю 1 грудня за Божественною літургією та в усі наступні дні Різдвяного посту звершувати молитву «про примноження любові та викорінення усякої ненависті і злоби»...

Шанування пам′яті Преп. Паїсія Величковського (Лишня)

28 листопада 2013 року, в день пам’яті Преподобного Паїсія Величковського, відроджувача традицій чернечого старечого життя, на парафії Преподобної Параскеви Сербської с. Лишня вшанували цього видатного святого, уродженця Полтавської землі. Було звершено урочисту архієрейську службу, після якої відбувся міжнародний круглий стіл, присвячений духовній спадщині Преподобного.

Вечір пам′яті священиків родини Глаголєвих (Київ, НаУКМА)

25 листопада, в день вшанування жертв Голодомору та політичних репресій, в Національному університеті «Києво-Могилянська Академія» відбулася зустріч, присвячена пам’яті священиків київської родини Глаголєвих.

АНОНС! Заходи в день пам′яті Преп. Паїсія Величковського (Лишня)

28 листопада, у день пам'яті Преподобного Паїсія Величковського, уродженця Полтавщини, на парафії Преп. Параскеви Сербської відбудеться святковий захід - урочисте богослужіння та міжнародний круглий стіл на тему "Духовна спадщина Преподобного Паїсія Величковського".

Захід приурочений до ювілею, адже цього року виповнюється 25 років з прославлення Руською Православною Церквою великого старця у сонмі святих. Очікуються священнослужителі України та Молдови.

Уклінно запрошуємо всіх на свято!

Адреса: храм преп. Параскеви Сербської, вул. Київська, 1, с. Лишня (Макарівського району, Київської обл.). З Києва можна дістатися маршрутним таксі зі станції метро "Нивки".

Архієрейська служба в канун престольного свята (Музичі)

20 листопада 2013 року Преосвященніший єпископ Макарівський Іларій звершив Всенощне бдіння в храмі на честь Архістратига Божого Михаїла с. Музичі Білогородського благочиння Макарівського вікаріатства.

Прес-секретар вікаріатства взяв участь у міжнародній конференції (Мінськ, Білорусь)

З 17 по 19 листопада 2013 року, в Мінську, відбувалася VII міжнародна міжконфессіональна науково-богословська конференція «Християнська антропологія перед викликами сучасності». У ній взяв участь і прес-секретар Макарівського вікаріатства архімандрит Філарет (Єгоров).

Літературне свято (Київ, "Софія Київська")

10 листопада 2013 року, в день пам’яті Святителя Димитрія, Митрополита Ростовського, Чудотворця, в Національному заповіднику «Софія Київська» відбулося благодійне літературно-мистецьке свято «Восславимо Всевишнього Бога», присвячене 1025-річчю Хрещення Київської Русі та пам’яті Святителя Димитрія Ростовського.

Архієрейська служба в день Святителя Димитрія Ростовського (Макарів)

10 листопада, в день пам’яті Святителя Димитрія Ростовського, Преосвященніший єпископ Фастівський Даміан звершив Божественну літургію в храмі Ілії Пророка, який має приділ на честь Святителя Димитрія, в смт Макарів, на батьківщині Святителя.

Прес-секретар вікаріатства взяв участь у Всеукраїнській конференції (Умань)

5 листопада 2013 року прес-секретар Макарівського вікаріатства архімандрит Філарет (Єгоров) взяв участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Християнські цінності в системі освіти: теорія, традиції, практика».

Чин закладки капсули в день ювілею (Горбовичі, Білогородське)

3 листопада 2013 року Преосвященніший Іларій, єпископ Макарівський, звершив Всенощне бдіння та чин закладки капсули на місці будівництва нового храму на честь Казанської ікони Божої Матері в с. Горбовичі Білогородського благочиння Макарівського вікаріатства. Святкова подія відбулася в п’ятирічний ювілей заснування парафії села.

Прес-секретар вікаріатства взяв участь у VI "Покровських читаннях" (Київ)

29-31 жовтня 2013 року в Києві пройшла VI міжнародна місіонерсько-просвітницька конференція "Покровські читання". До її роботи долучився і прес-секретар Макарівського вікаріатства архімандрит Філарет (Єгоров), який взяв участь у засіданнях секції "Сучасна медицина і православ\'я".

Козацький вечір у Копилові

31 жовтня 2013 року, священнослужителі, співробітники відділу соціального служіння Бишівського благочиння та учасники дитячого поселення "Козацька покрова" в черговий раз відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей с. Копилів Макарівського району. Цього разу для вихованців Центру було влаштовано "Козацький вечір".

Архієрейська служба в день престольного свята (Лишня)

27 жовтня 2013 року, в неділю, у день пам’яті Преподобної Параскеви Сербської, Преосвященніший Іларій, єпископ Макарівський, звершив Божественну літургію в храмі Преподобної Параскеви Сербської с. Лишня Бишівського благочиння.

Газета "Параскева" до дня храмового свята (жовтень 2013)

Пропонуємо Вашій увазі випуск до дня храмового свята парафіяльного видання, газети "Параскева" сіл Лишня та Осикове.

Фестиваль духовних кантів "Параскева" (Лишня)

19-20 жовтня 2013 року в духовно-просвітницькому центрі «Ковчег», що діє при парафії Преподобної Параскеви Сербської с. Лишня Бишівського благочиння, відбувся фестиваль православних духовних кантів «Параскева».

Архієрейська служба в Свято-Введенському монастирі (Київ)

18 жовтня 2013 року, в день пам’яті преподобного Даміана цілителя, пресвитера Печерського, сонм вікарних архієреїв Київської Митрополії Української Православної Церкви звершив Божественну літургію в Свято-Введенській обителі м. Києва.

Архієрейська служба в день престольного свята (Бобриця, Білогородське)

14 жовтня 2013 року Преосвященніший Іларій, єпископ Макарівський, відвідав Свято-Покровську парафію с. Бобриця Білогородського благочиння та очолив Божественну літургію з нагоди престольного свята і урочистостей, пов’язаних з 10-літнім ювілеєм Свято-Покровського храму.

На кінофестивалі нагороджено макарівського режисера

14 жовтня 2013 року в Будинку кіно в Києві відбулося закриття ХІ міжнародного фестивалю православного кіно «Покров», який відбувався з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Володимира.

Архієрейська служба в день престольного свята (Бишів)

14 жовтня 2013 року, в свято Покрову Пресвятої Богородиці, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Володимира, Преосвященніший єпископ Фастівський Даміан звершив Божественну літургію в Свято-Покровському храмі с. Бишів Бишівського благочиння Макарівського вікаріатства.