Життя Благочиння

У Лишні, Осикові та Мостищі вітають з Пасхою

Листівка-поздоровлення до свята Воскресіння Христового. Видана парафіями сіл Лишня, Осикове та Мостище. Також містить розклад служб найближчими днями в цих селах.

Дитячий журнал "Колиска" (Пасха, 2013)

До світлого свята Пасхи вийшов черговий випуск дитячого журналу "Колиска", який видається парафіями сіл Лишня, Осикове та Мостище як додаток до парафіяльних газет. Відповідальний редактор - архімандрит Філарет (Єгоров).

Відвідання будинку-інтернату для літніх людей (Грузьке) - ФОТО

04 травня 2013 року, у Велику Суботу напередодні святої Пасхи, священнослужителі Бишівського благочиння - благочинний архімандрит Філарет (Єгоров) та священик Роман Задорожній, настоятель парафії Різдва Пресвятої Богородиці с. Ясногородка, - та голова Київського обласного фонду "Милосердя і здоров'я" Галина Іванівна Єкименкова відвідали будинок-інтернат для літніх людей в с. Грузьке. Служителі Церкви поспілкувалися з насельниками будинку, привітали їх з прийдешнім святом Воскресіння Господа, роздали православну газету "Дзвони Бишівщини".

Переглянути всі фотографії події Ви можете за посиланням.

Зустріч Благодатного вогню (Ясногородка) - ФОТО та ВІДЕО

У світлу Пасхальну ніч до парафій Бишівського благочиння був привезений Благодатний вогонь. Парафіяни сіл Лишня, Осикове, Мостище та Яснородка, на чолі зі своїми настоятелями благочинним Бишівського благочиння архімандритом Філаретом та священиком Романом Задорожнім, зустрічали вогонь у с. Ясногородка.

Нагороджено кліриків Макарівщини (Київ, Лавра)

1 травня 2013 року, до дня Святої Пасхи, Блаженнішим Володимиром, Митрополитом Київським та всієї України удостоєно церковних нагород п'ятьох кліриків Макарівського та Бишівського благочинь.

Літія за загиблими внаслідок Чорнобильської аварії (Макарів)

25 квітня, напередодні річниці Чорнобильської трагедії, у Макарові було звершено заупокійну літію біля пам’ятника пожежникам – героям Чорнобиля.

Владика до теми про штучне запліднення (російською)

До редакції православного інформаційного порталу "Православіє в Україні" надійшов лист. Тема стосувалася штучного запліднення у Великий піст. Лист коментує єпископ Іларій (Шишковський).

Зустріч із представником християнської спільноти Тезе

21 квітня 2013 року єпископ Макарівський Іларій зустрівся з представником християнської спільноти Тезе (Франція) братом Бенуа, який перебуває з візитом в Україні.

Відвідання районної лікарні (смт Макарів)

18-19 квітня 2013 року члени комісії з благодійництва Макарівської районної ради на чолі з її головою, благочинним Бишівського церковного округу архімандритом Філаретом (Єгоровим) працювали в Макарівській районній лікарні.

Перший випуск нового видання "Дзвони Бишівщини"

17 квітня на загальних зборах духовенства Бишівського церковного округу був представлений перший номер нового православного видання «Дзвони Бишівщини». Було зазначено, що ця газета виходитиме регулярно та розповідатиме про події духовного життя Бишівського благочиння, про всі його парафії та священнослужителів.

Чергові збори духовенства Бишівського благочиння

17 квітня 2013 року єпископ Макарівський Іларій звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів у храмі Преподобної Параскеви Сербської с. Лишня Макарівського району. Цього ж дня тут відбулися збори духовенства Бишівського благочиння.

Новину оновлено: тепер Ви можете також переглянути відео зі служби.

Владика очолив збори Фастівського благочиння

12 квітня у Фастові відбулися збори духовенства Фастівського благочиння, які очолив єпископ Макарівський Іларій. Перед цим у Свято-Воскресенському храмі цього міста було відслужено літургію Напередосвячених Дарів.

Відбулися збори духовенства новоутворених благочинь

10 квітня 2013 року відбулися збори духовенства Макарівського та Бишівського благочинь у Свято-Миколаївському храмі с. Небелиця. Збори очолив Преосвященніший Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством.

Владика Іларій про Благовіщення (відео)

Інтернет-портал "Православіє в Україні" опублікував відео-інтерв'ю з єпископом Макарівським Іларієм, в якому Преосвященніший владика розповідає про свято Благовіщення.

Проведено реорганізацію Макарівського вікаріатства

4 квітня відбулося зібрання кліриків Київської єпархії, на якому було повідомлено про реорганізацію вікаріатств. Згідно з новим поділом Макарівське вікаріатство налічуватиме десять благочинь.

Священики привітали отця Благочинного із тезоіменитством

31 березня 2013 р., в день пам'яті святителя Кирила Ієрусалимського, священнослужителі Макарівського церковного округу привітали отця Благочинного, архімандрита Кирила (Білана), з днем тезоіменитства.

Владика взяв участь у святі 90-річчя Макарівського району

29 березня 2013 р. єпископ Макарівський Іларій, на запрошення Макарівської районної державної адміністрації та районної ради, взяв участь у святкуванні 90-річчя з дня утворення Макарівського району.

"Благовіст" до свята Торжества Православія, березень 2013

Вийшов черговий випуск газети "Благовіст", яка є додатком до парафіяльних газет "Параскева" сіл Лишня та Осикове, "Животворяще Древо" с. Мостище та "Всецариця" с. Осикове. Редактор - архімандрит Філарет (Єгоров).

Великий канон у Фастові (відео)

21 березня 2013 року, в перший четвер Великого посту, Преосвященніший Іларій, єпископ Макарівський, очолив богослужіння з читанням Покаянного канону прп. Андрія Критського в Свято-Покровському храмі м. Фастів.

Владика взяв участь у службі на Прощену неділю

17 березня, у Прощену неділю, Преосвященніший Іларій, єпископ Макарівський, взяв участь у вечірній службі, очолюваній Блаженнішим Митрополитом Володимиром.