Життя Благочиння

Прощена неділя у храмах Макарівського благочиння

17 березня у храмах Макарівщини був звершений чин прощення.

Владика відвідав дитячий будинок в Копилові та заклади Макарова

15 березня єпископ Макарівський Іларій відвідав Центр соціально-психологічної реабілітації дітей с. Копилів Макарівського району. Того ж дня владика завітав до Центру дитячої творчості ім. Данила Туптала смт Макарів та макарівської телерадіокомпанії.

Великопісне послання Блаженнішого Володимира

Великопісне послання Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського та всієї України

Арх. Філарета (Єгорова) обрано експертом обласного комітету

13 березня 2013 року, голову комісії з благодійництва Макарівського благочиння архімандрита Філарета (Єгорова) обрано експертом комітету соціального захисту й охорони здоров'я та материнства, гендерної політики, праці та соціального захисту працівників, підтримки малозабезпечених громадян громадської ради при Київській обласній державній адміністрації.

Відвідання інтернату для літніх людей (с. Грузьке)

13 березня представники комісії з благодійництва Макарівського вікаріатства разом з головою обласного фонду "Милосердя та здоров'я" Київської обласної державної адміністрації Галиною Іванівною Єкименковою відвідали будинок літніх людей, який знаходиться в с. Грузьке.

Вихованці секції боротьби відвідали храм (Макарів)

За ініціативи місцевої держадміністрації та священнослужителів Макарівщини нещодавно вихованці макарівського військово-патріотичного клубу "Юний десантник" відвідали храм святого пророка Іллі (Макарів).

Клірики вікаріатства зустрілися з заступником губернатора

12 березня клірики Макарівського вікаріатства зустрілися з заступником губернатора Київщини з гуманітарних питань Тетяною Леонідівною Подашевською.

У Києві відбулася нарада вікарних єпископів Київської Митрополії

07 березня Преосвященніший Іларій, єпископ Макарівський, взяв участь у черговій нараді вікарних єпископів Київської Митрополії.

Владика відвідав макарівські дитячі соціальні заклади

06 березня єпископ Макарівський Іларій відвідав дитячі та соціальні установи в містечку Макарів Київської області: дитяче відділення центральної лікарні, дошкільний заклад "Теремок" та центр соціальної підтримки дітей та сімей "Промінь надії".

Владика взяв участь у семінарі-практикумі у Крюківщинській школі

21 лютого єпископ Макарівський Іларій взяв участь у семінарі-практикумі, який проходив у середній школі с. Крюківщина Київської області. Семінар був присвячений темі формування моральних цінностей слухачів курсу "Біблійна історія і християнська етика".

Було нагорожено лауреатів премії ім. Костянтина Руді (Лишня)

08 лютого 2013 року виповнилося сім років з дня преставлення Костянтина Руді – вченого, дослідника, державного інспектора з нагляду за безпекою на ЧАЕС. В с. Лишня парафією прп. Параскеви Сербської було засновано премію його імені. Цими днями відбулося нагородження лауреатів.

Владика взяв участь в робочій зустрічі Митрополита Володимира

20 лютого єпископ Макарівський Іларій взяв участь у зустрічі Блаженнішого Митрополита Володимира з Генеральним директором "Мистецького Арсеналу" Наталією Заболотною.

Владика співслужив у день храмового свята Введенського монастиря

17 лютого, в день пам'яті преподобного Ісидора Пелусіотського, єпископ Макарівський Іларій взяв участь в урочистій службі з нагоди престольного свята Свято-Введенського чоловічого монастиря. Адже верхній приділ храму освячений на честь цього святого.

Владика співслужив у день свята Стрітення Господнього

15 лютого, в день свята Стрітення Господнього, єпископ Макарівський Іларій взяв участь у богослужінні, яке очолив Блаженніший Митрополит Володимир. Свята Божественна літургія відбулася в Трапезному храмі преподобних Антонія та Феодосія Святої Успенської Києво-Печерської Лаври.

Стрітення у Лишні та Мостищі

15 лютого на парафії прп. Параскеви Сербської сіл Лишня та Осикове та на парафії Воздвиження Хреста Господнього с. Мостище відзначили свято Стрітення Господнього.

Про свято Стрітення

«Стрітення» означає «зустріч». Зустріч кого з ким?

Колись, дуже давно, ще до пришестя Господа на землю, жила одна праведна людина на ім’я Симеон.

До свята Стрітення - традиції Макарівщини

На світле свято Стрітення в православних храмах звершується чин благословення свічок та традиційно освячують воду. Водосвятний молебень в цей день називається «малим» –  на відміну від «великого», що відбувається лише раз на рік, на Хрещення Господнє.

Зустріч з депутатом Верховної Ради Р. М. Сольваром

9 лютого в Макарові відбулася зустріч священнослужителів Макарівського благочиння з депутатом Верховної Ради Русланом Миколайовичем Сольваром.

Служба в день новомученика Митрополита Володимира (1915)

У 2013 році виповнилося 95 років від дня мученицької кончини Митрополита Київського і Галицького Володимира (Богоявленського). 07 лютого, в день пам'яті святого новомученика, владика Іларій взяв участь в урочистому богослужінні, яке очолив Блаженніший Митрополит Володимир.

На парафії видано настінний православний календар

На парафіях прп. Параскеви Сербської сіл Лишня та Осикове, на честь ікони Божої Матері "Всецариця" с. Осикове та Воздвиження Хреста Господнього с. Мостище було видано настінний православний календар із зазначенням свят та постів.