Життя Благочиння

Архієрейська служба в день тезоіменитства благочинного (Лишня)

10 вересня 2013 року, в день Собору преподобних отців Києво-Печерських, які спочивають у Дальніх Печерах,  єпископ Макарівський Іларій звершив Божественну літургію в храмі Преподобної Параскеви Сербської Бишівського благочиння Макарівського вікаріатства (Макарівський район, Київська обл.) та привітав з днем тезоіменитства, пам'яттю Святителя Філарета Київського, що у Дальніх Печерах, настоятеля храму, благочинного Бишівського благочиння архімандрита Філарета (Єгорова).

Архієрейська служба в день престольного свята (Осикове)

31 серпня 2013 року, в свято на честь ікони Божої Матері «Всецариця», Преосвященніший Іларій, єпископ Макарівський, керуючий Макарівським вікаріатством, звершив Божественну літургію в храмі на честь ікони «Всецариця» с. Осикове Бишівського благочиння Макарівського вікаріатства (Макарівський район, Київська обл.).

Відвідування притулка перед початком навчального року (Копилів)

29 серпня 2013, напередодні нового навчального року, співробітники комісії з благодійництва Макарівського та Бишівського благочинь Макарівського вікаріатства та комісії з благодійництва Макарівської районної ради на чолі з їхнім головою, благочинним Бишівського церковного округу архімандритом Філаретом (Єгоровим) відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей с. Копилів Макарівського району Київської області.

Зустріч владики Іларія з Макарівським головою (Макарів)

29 серпня Преосвященніший єпископ Макарівський Іларій, голова Синодального комітету з біоетики та етичних питань Української Православної Церкви, зустрівся в своєму титулярному місті Макарові (Київська обл.) з його мером, Олександром Миколайовичем Іващенком. У зустрічі взяв участь прес-секретар Макарівського вікаріатства архімандрит Філарет (Єгоров).

Архієрейська служба в день третього Спаса (Лишня)

29 серпня, в свято на честь перенесення Нерукотворенного Образу Христа Спасителя з Едеси до Константинополя (третій Спас), Преосвященніший Іларій, єпископ Макарівський, керуючий Макарівським вікаріатством, звершив Божественну літургію в храмі на честь Преподобної Параскеви Сербської с. Лишня Макарівського району.

АНОНС: молебень за тих, хто навчає та навчається

З благословення Його Блаженства, Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Володимира, 1 вересня на парафіях Української Православної Церкви будуть служитися молебні за тих, хто навчає, та тих, хто навчається.

Для парафіян сіл Лишня, Осикове та Мостище такий молебень відбудеться у Лишні, в храмі Преподобної Параскеви Сербської.

Напередодні, 31 серпня, в день престольного свята с. Осикове, в храмі на честь ікони Божої Матері "Всецариця" віряни зможуть отримати архієрейське благословення на навчання. Адже урочисте богослужіння в день храмового празника очолить владика Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством.

Архієрейська служба в день 15-річчя послуху благочинного (Вишневе)

24 серпня 2013 року єпископ Макарівський Іларій, вікарій Київської Митрополії, очолив святу Божественну літургію у кафедральному соборі на честь Вознесіння Господа м. Вишневе. Цього дня вітали настоятеля собору, благочинного Вишнівського благочиння протоієрея Василія Русинку із 15-річчям його послуху благочинного (1998 р.).

Блаженніший очолив подячний молебень (Київ, Лавра)

24 серпня 2013 року в Успенському соборі Святої Успенської Києво-Печерської Лаври було відправлено подячний молебень з нагоди 22-ї річниці Незалежності України. Богослужіння очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир.

Святкування Дня Незалежності в Макарові

23 серпня 2013 року благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров) взяв участь у офіційних заходах в Макарові з нагоди святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України. На святі були присутні делегації з міст-побратимів Макарова. Також цього дня отця архімандрита було нагороджено почесною грамотою Київської обласної ради.

Блаженніший очолив літургію в лікарні (Київ)

19 серпня 2013 року, в день свята Преображення Господнього, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію у лікарні, де на даний час проходить відновлення після операції.

Дитяча академія КЛБІ-2013

Традиційно, під час Київських літніх богословських інститутів, які проводяться при парафії Преподобної Параскеви Сербської с. Лишня, відбуваються й окремі заняття для дітей та підлітків. Вони навчаються паралельно з дорослими за особливою методою. Цього року було вперше випробувано новий формат "взаємодоповнення" дорослої та підліткової аудиторії, зокрема в "Дитячій академії" було проведено кілька лекцій викладачами "дорослого" КЛБІ.

Проповідь у неділю восьму по П′ятдесятниці (Лишня)

Пропонуємо Вашій увазі відеозапис проповіді архімандрита Філарета (Єгорова), благочинного Бишівського благочиння, яка була виголошена 18 серпня 2013 року, в неділю восьму по П'ятдесятниці, передсвято Преображення Господнього.

Про КЛБІ - думки учасників (Лишня)

КЛБІ: За що богослови, філософи, філологи та навіть діти його люблять? — народне опитування від інтернет-порталу "Православіє в Україні".
 

Відвідування притулка-розподільника для дітей-сиріт (Копилів)

13 серпня, в останній день перед початком святого Успенського посту, співробітники відділу соціально-благодійного служіння Бишівського благочиння Макарівського вікаріатства відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей с. Копилів Макарівського району Київської області. Для дітей було організовано шашлики, солодкий стіл, подаровано гостинці.

Проповідь в неділю сьому по П′ятдесятниці (Лишня)

Пропонуємо Вашій увазі відеозаписи: проповідь архімандрита Філарета (Єгорова), благочинного Бишівського благочиння, яка була виголошена під час літургії в неділю сьому по П'ятдесятниці, 11 серпня 2011 року, та вітання дівчат-волонтерів.

Служба в день Великомученика Пантелеїмона (Ірпінь)

9 серпня 2013 року, в день пам’яті святого великомученика і цілителя Пантелеїмона, єпископ Макарівський Іларій звершив Божественну літургію в каплиці на честь святого, яка знаходиться на території Ірпінського військового госпіталю.

Планова операція Блаженнішого Митрополита Володимира

7 серпня 2013 року у медичному центрі «Універсальна клініка «Оберіг», де Предстоятель УПЦ отримує медичну допомогу і спостерігається, Блаженнішому Митрополиту Володимиру проведено планову операцію.

Владика взяв участь в ХІ КЛБІ (Лишня)

7 серпня 2013 року єпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, відвідав XI міжнародний Київський літній богословський інститут (КЛБІ), що проходить у духовно-просвітницькому й соціальному центрі «Ковчег» при парафії преподобної Параскеви Сербської с. Лишня Бишівського благочиння Макарівського району Київської області.

Слухачі КЛБІ відвідали літніх людей в будинку-інтернаті (Грузьке)

6 серпня 2013 року священно- та церковнослужителі Бишівського благочиння на чолі з благочинним архімандритом Філаретом (Єгоровим), головою постійної благодійницької комісії Макарівської районної ради,  разом з викладачами та слухачами ХІ КЛБІ відвідали центр одиноких престарілих громадян у с. Грузьке.

Служба в день вшанування Почаївської ікони Божої Матері (Київ)

5 серпня 2013 року, в день вшанування Почаївської ікони Божої Матері, єпископ Макарівський Іларій взяв участь у Божественній літургії в Феофанії, яку очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир.