Життя Благочиння

У Мостищі вітали дружину священнослужителя

25 листопада, в неділю, в Хрестовоздвиженському храмі с. Мостище вітали матушку Галину Серчук, дружину диякона отця Марка.

Акція пам′яті жертв голодомору (Лишня)

24 листопада в с. Лишня церковний дзвін сповістив про початок акції пам’яті жертв голодомору та політичних репресій.

Поздоровлення Предстоятеля Української Православної Церкви

23 листопада єпископ Макарівський Іларій, вікарій Київської Митрополії, разом з сонмом ієрархів Української Православної Церкви привітав Предстоятеля з 77-річчям.

Вечір пам′яті новомучеників

23 листопада клірик Макарівщини взяв участь у вечорі пам’яті родини київських священнослужителів Глаголєвих.

Освячення місця майбутнього храму (с. Волиця)

22 листопада єпископ Макарівський Іларій освятив місце під будівництво храму в ім’я апостола і євангеліста Іоанна Богослова в селищі Волиця Фастівського району Київської області.

Вихованці дитячого садочку відвідали храм (Лишня)

21 листопада, в свято Архистратига Божого Михаїла, лишнянський храм Преподобної Параскеви Сербської відвідали всі вихованці дитячого садочку "Сонечко" села Лишня.

Храмове свято в Бородянці

21 листопада, в день Собору Архистратига Михаїла та інших Небесних Сил Безплотних, Преосвященніший Іларій взяв участь у богослужінні в смт Бородянка, в день престольного свята бородянської церкви.

Престольні свята в день Собору Архистратига Михаїла

21 листопада, в день Собору Архістратига Божого Михаїла та інших Небесних Сил Безплотних, відзначили престольне свято в селах Грузьке (настоятель – протоієрей Андрій Велимчаниця), Маковище (настоятель – протоієрей Богдан Лисиченко), Ніжиловичі (настоятель – протоієрей Олег Побережний).

У Лишні привітали церковнослужителів

В храмі прп. Параскеви Сербської с. Лишня днями вітали церковнослужителів: 18 листопада - Тетяну Георгіївну Денисенко, а 21 листопада - Михаїла Коноплястого.

Відспівування прот. Анатолія Шереметєва (Софіївська Борщагівка)

20 листопада єпископ  Макарівський Іларій  звершив заупокійну Літургію та чин відспівування  клірика храму Казанської ікони Божої Матері с. Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області  протоієрея Анатолія Шереметєва.

Владика Іларій взяв участь у телепрограмі "Свобода слова"

19 листопада 2012 р. Преосвященніший Іларій, єпископ Макарівський, голова Синодального комітету з біоетики та етичних питань Української Православної Церкви, взяв участь у програмі "Свобода слова" на телеканалі ICTV, що була присвячена законопроекту про дозвіл використовувати органи громадян України після їх смерті в разі непідписання ними відмови від цього за життя.

День працівника телебачення (Макарів)

16 листопада духовенство Макарівського благочиння привітало директора Макарівської телерадіокомпанії «Авіс» Юрія Вареника та весь творчий колектив з Днем працівника телебачення.

Богослужіння перед Володимирською іконою (смт Бородянка)

15 листопада єпископ Макарівський Іларій та духовенство Бородянського благочиння з радістю зустрічали святиню – точну копію чудотворного образу - на початку смт Бородянка.

Зустріч Вишгородської ікони Божої Матері у Бородянці

Владика Іларій очолив зустріч точного списку чудотворної Вишгородсько-Володимирської ікони Божої Матері в смт Бородянка Київської області.

Клірик Макарівщини взяв участь у семінарі "Відкрита Біблія"

Клірик Макарівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров) та парафіяни храмів Макарівщини взяли участь у підготовці програми телеканалу "Глас" про семінари "Відкрита Біблія", які постійно відбуваються на території Києво-Могилянської Академії.

Робоча зустріч представників благочинь Макарівського вікаріатства

13 листопада, після звершення богослужіння перед Володимирською іконою Божої Матері, з благословення і за участі єпископа Макарівського Іларія, у м. Фастів відбулася розмова між священнослужителями благочинь, які входять до складу Макарівського вікаріатства, щодо координації дій, спрямованих на спільні соціальні, гуманітарні та інші проекти.

Богослужіння перед Володимирською іконою (Фастів)

13 листопада Преосвященний Іларій, єпископ Макарівський, звершив богослужіння в храмі Покрова Пресвятої Богородиці м. Фастів перед Володимирською іконою Божої Матері.

У Лишні вітали іменинників та алтарника з особливими днями

11 листопада парафіяни храму Преподобної Параскеви Сербської сіл Лишня та Осикове на чолі з настоятелем архімандритом Філаретом (Єгоровим) привітали кількох людей зі знаменними для них подіями.

Престольне свято в Макарові

10 листопада, в день пам'яті Святителя Димитрія Ростовського, в Макарові, де народився святий, у двох міських храмах відзначили престольне свято. Переглянути фотографії Ви можете за посиланням.

Відвідання інтернату для літніх людей (с. Грузьке)

8 листопада настоятель парафії Різдва Пресвятої Богородиці с. Ясногородка ієрей Роман Задорожний, помічник голови комісії з благодійництва Макарівської районної ради Ксенія Дерев'янко та представники парафії прп. Параскеви Сербської сіл Лишня та Осикове відвідали будинок-інтернат для літніх людей с. Грузьке.