Життя Благочиння

День працівника освіти

Священнослужителі православної Макарівщини привітали освітян району з Днем працівника освіти.

Прем ′єра фільмів представника Макарівщини Олександра Столярова

12 жовтня на кінофестивалі православного кіно "Покров" відбулася прем'єра фільмів співголови Православного кіноклубу Макарівського благочиння, відомого режисера Олександра Столярова.

Ювілейний Х православний кінофестиваль "Покров"

11 жовтня у Національній опері України відбулося відкриття Х ювілейного Всеукраїнського фестивалю православного кіно «Покров». Міжнародний кінофорум відвідали представники Макарівського благочиння.

Зустріч владики з представниками фонду "Реновабіс"

10 жовтня Преосвященніший Іларій, єпископ Макарівський, зустрівся з представниками благодійного фонду «Реновабіс» - доктором Ґерхардом Альбертом та паном Йоахімом Зауером.

Престольне свято с. Колонщина (фотоальбом)

9 жовтня, в день вшанування Апостола та Євангеліста Іоанна Богослова, в с. Колонщина відзначили престольне свято. Переглянути фотоальбом можна, натиснувши сюди або на одну з фотографій нижче.

Свято Чудотворної ікони Божої Матері "Услишательниця" (Фасова)

5 жовтня, в день вшанування ікони Божої Матері "Услишательниця", було звершено урочисту службу в с. Фасова, де зберігається чудотворний список цього образу та будується перший в світі храм на честь цієї святині.

Престольні свята в Макарові

4 жовтня, в день пам'яті святителя Димитрія Ростовського, в Макарові було звершено святкові богослужіння.

Представник Макарівщини взяв участь в "Успенських читаннях"

23-26 вересня в Києві відбулися чергові, XIІ Міжнародні Успенські читання "Свідчення: традиції, форми, імена". Від Макарівщини був присутній слухачем архімандрит Філарет (Єгоров), настоятель кількох парафій в Макарівському церковному окрузі, голова комісії з благодійництва та прес-центру благочиння.

Робоча зустріч архімандрита Філарета з чільниками Київщини

29 вересня представник Макарівського вікаріатства архімандрит Філарет (Єгоров) зустрівся з губернатором Київської області Анатолієм Присяжнюком та з Головою Київської обласної ради Олександром Качним.

Престольні свята в день Чуда Архістратига Михаїла (фотографії)

19 вересня, в день пам'яті Чуда Святого Архістратига Михаїла, яке відбулося в Хонех, в селах Плахтянка та Мар'янівка Макарівського району відзначили храмовий празник. Переглянути фотографії з Плахтянки можна, натиснувши сюди.

Престольні свята на Різдво Божої Матері (фотоальбом)

В цей день святкували храмовий празник в чотирьох наших селах: Гавронщина, Ситняки, Чорногородка та Ясногородка. Переглянути фотографії Ви можете, натиснувши сюди.

Газета "Макарівський благовіст", вересень 2012

Вийшов черговий випуск газети "Макарівський благовіст", що видається благочинням Макарівського церковного округу Київської єпархії. Відповідальний редактор - архімандрит Філарет (Єгоров).

Престольне свято с. Мостище

27 вересня, в день престольного свята, в Хрестовоздвиженському храмі с. Мостище відбулося святкове богослужіння та чин закладки нового храму. Служби очолив Преосвященний Іларій, єпископ Макарівський.

Свято ікони Божої Матері "Августовська" (Рожів)

16 вересня на парафії Успіння Пресвятої Богородиці с. Рожів було відслужено Божественну Літургію перед місцево пошанованим образом Божої Матері «Августовська».

Владика, разом з учасниками конференції, відвідав святині Італії

Преосвященний Іларій, єпископ Макарівський, очолив Божественну літургію у храмі м.Барі, де знаходяться святі мощі Святителя Миколая, Мір Лікійських чудотворця.

Владика Іларій провів кілька зустрічей в Калабрії (Італія)

В рамках конференції "Амвросіївські читання" владика Іларій, єпископ Макарівський, відвідав храми та святині Калабрії, регіону на півдні Італії.

Владика Іларій взяв участь в "Амвросіївських читаннях"

11 вересня завершила свою роботу V Міжнародна конференція «Амвросіївські читання», що проходила протягом трьох днів у Мілані при парафії святителя Амвросія Медіоланського. В роботі конференції взяли участь представники Макарівського благочиння.

Міжнародний конгрес німецького благодійного фонду "Реновабіс"

Лідія Лозова, координатор проектів православного соціально-просвітницького центру «Ковчег», взяла участь у роботі XVI міжнародного Конгресу німецького благодійного фонду "Реновабіс", що був присвячений темі "Відродження віри. Нові шляхи євангелізації в Європі".

Служби в с. Лишня та день народження настоятеля парафії

У ніч з 2-ого на 3-є вересня у храмі преподобної Параскеви Сербської с. Лишня було відправлено добове коло богослужінь, що звершується кожного першого понеділка місяця. Цими днями служба була особливою, адже 3 вересня настоятель парафії архімандрит Філарет (Єгоров) відмічав свій 38-ий день народження.

Духовний концерт в "Софії Київській"

2 вересня представники Макарівщини взяли участь в духовному концерті, підготовленому православною поетесою Алефтиною Власовою, який відбувся у Національному заповіднику «Софія Київська».