Життя Благочиння

Зустрічі владики Іларія в Римі (Італія)

27-28 грудня, перебуваючи в Італії, владика Іларій здійснив кілька зустрічей, серед них - з православними молодими людьми, які прибули до Риму для спілкування та паломництва. Також Його Преосвященство відвідав одні з найстаріших катакомб, де поховано близько півмільйона християн ІІ-ІІІ століть.

Перша архієрейська служба в Домі Божої Матері (м. Лорето, Італія)

26 грудня Преосвященніший Іларій, єпископ Макарівський, звершив Божественну літургію в кафедральному храмі м. Лорето (Італія), де перебуває Дім Пресвятої Богородиці, перевезений сюди хрестоносцями.

Священнослужителі Макарівщини в м. Барі (Італія)

25 грудня, перебуваючи в Італії, єпископ Макарівський Іларій очолив молебень на мощах Святителя Миколая Чудотворця в крипті базиліки святого в м. Барі. Після молебню Преосвященніший владика відправив Божественну літургію в храмі Святителя Спиридона Триміфунтського Патріаршого подвор’я Святителя Миколая Чудотворця в день престольного свята.

Службу в Мілані очолив митрополит Филип (Італія)

23 грудня представники Макарівщини взяли участь в богослужінні, яке очолив Митрополит Полтавський і Миргородський Филип, в храмі парафії Святителя Амвросія Медіоланського (м. Мілан, Італія).

Служіння на нещодавно створеній парафії у Швейцарії

21 грудня Преосвященніший Іларій, єпископ Макарівський, відвідав Швейцарію, де в місті Лугано, в церкві святого Антонія, відправив Божественну літургію. Серед інших у богослужінні взяв участь клірик Макарівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров).

Свято свт. Амвросія Медіоланського в Мілані (Італія)

20 грудня, в день пам'яті Святителя Амвросія Медіоланського, Преосвященніший Іларій, єпископ Макарівський, та клірик Макарівського вікаріатства архімандрит Філарет (Єгоров) взяли участь в урочистому богослужінні з нагоди престольного свята в м. Мілан (Італія).

Нічна архієрейська служба на свято Миколая Чудотворця (Лишня)

19 грудня, в день пам’яті Святителя Миколая Чудотворця, Преосвященніший Іларій, єпископ Макарівський, звершив нічну Божественну літургію в храмі Преподобної Параскеви Сербської с. Лишня Макарівського району Київської обл.

Парафіяльна газета "Благовіст", грудень 2012

Вийшов черговий випуск газети "Благовіст", яка є додатком до парафіяльних газет "Параскева" сіл Лишня та Осикове, "Животворяще Древо" с. Мостище та "Всецариця" с. Осикове. Редактор - архімандрит Філарет (Єгоров).

Дитяче свято в районній бібліотеці Макарова

Архімандрит Філарет (Єгоров), голова комісії з благодійництва Макарівського благочиння, взяв участь у дитячому святі, яке проводилося в Макарові.

Освячення храму вмч. Димитрія Солунського (с. Пилиповичі)

18 грудня єпископ Макарівський Іларій освятив храм в ім’я великомученика Димитрія Солунського у селищі Пилиповичі  Бородянського району Київської області.

Представники "Ковчегу" на лекції Г. У. Ґумбрехта (Київ)

14 грудня у Національному університеті "Києво-Могилянська академія" відбулася лекція американського філософа професора Ганса Ульриха Ґумбрехта, присвячена темі "Спорт і медіа: у пошуках присутності". В заході взяли участь член Вченої ради "Ковчегу" Костянтин Сігов та координатор проектів центру Лідія Лозова.

Посадовців Макарівщини вітали з Днем місцевого самоврядування

13 грудня, в день пам'яті Апостола Андрія Первозванного, представники благодійницької комісії Макарівської районної ради, в якій працюють священнослужителі благочиння, відвідали сільські ради вищеназваних територіальних громад Макарівщини.

В Лишні вітали сільського голову з Днем тезоіменитства

13 грудня, в день пам'яті святого Апостола Андрія Первозванного, архімандрит Філарет (Єгоров) привітав сільського голову сіл Лишня та Осикове Андрія Андрійовича Шевчука з днем тезоіменитства та з днем народження, який він відзначає цього дня.

Служіння перед Малочернеччинським образом Христа (Суми)

13 грудня, в день пам'яті Апостола Андрія Первозваного, Преосвященніший Іларій, єпископ Макарівський, взяв участь в урочистому богослужінні перед оригіналом чудотворного Малочернеччинського образу Христа Спасителя.

Клірик Макарівщини взяв участь у круглому столі

12 грудня клірик Макарівщини архімандрит Філарет (Єгоров) взяв участь у круглому столі на тему "Сучасна історія інституціоналізації соціальної роботи в Україні".

Священнослужителі відвідали загальноосвітню школу (Лишня)

4 грудня, після звершення богослужіння, архімандрит Філарет (Єгоров) та диякон Марк Серчук в черговий раз відвідали загальноосвітню школу с. Лишня.

Про свято Введення. Владика Іларій (російською)

Праздник Введения очень интересен. С одной стороны, для нас он, казалось бы, понятен и привычен. Но с другой стороны, мы не всегда осознаем ту глубину его значения, которую вкладывает в него Церковь.

Слово Преосвященнішого Іларія. За матеріалами інтернет-порталу "Православіє в Україні".

Робоча зустріч Благочинного Макарівського церковного округу

1 грудня відбулася робоча зустріч благочинного Макарівського церковного округу архімандрита Кирила (Білана) з головою комісії з благодійництва, керуючим видавничим відділом та головою прес-центру Макарівського благочиння архімандритом Філаретом (Єгоровим).

Макарівська телерадіокомпанія була номінована на "Телетріумфі"

30 листопада відбулося нагородження переможців у Національній телевізійній премії "Телетріумф". До трійки номінантів у категорії "Документальний фільм - регіон" увійшла й стрічка Макарівської ТРК "Авіс" "Жити і пам'ятати" .

Закриття фестивалю "Відкрий Україну!"

29 листопада представники Макарівщини взяли участь у врученні нагород VI міжнародного телевізійного фестивалю "Відкрий Україну!".