Церква в світі. Місіонерська проповідь


Відкриття ХІ православного кінофестивалю "Покров"


Фотографії "Фоми в Україні".

11 жовтня 2013 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Володимира, в Києві розпочав свою роботу XI фестиваль православного кіно «Покров».

Роботу своєї творчої групи, на цей раз – анімаційну, представив на кінофорум співкерівник православного кіноклубу Макарівського та Бишівського благочинь Макарівського вікаріатства режисер Олександр Столяров.

Присутній на урочистій церемонії відкриття фестивалю прес-секретар Макарівського вікаріатства архімандрит Філарет (Єгоров) зустрівся з його організаторами та учасниками та передав поклін і привітання єпископа Макарівського Іларія. Також отець Філарет побажав нових творчих здобутків Олександру Столярову, співкерівнику кіноклубу, який діє впродовж багатьох років на базі кіноконцертного залу «Ольвія» смт Макарів та Макарівського телебачення ТРК «Авіс». (На фото справа: прес-секретар Макарівського вікаріатства архімандрит Філарет (Єгоров) та відомий режисер, співкерівник православного кіноклубу Макарівського та Бишівського благочинь Олександр Столяров).

Відомий режисер Олександр СтоляровОлександр Столяров є неодноразовим переможцем багатьох міжнародних православних кінофорумів. Його роботи отримували Гран-Прі на фестивалях «Покров» («Достоевская девочка» у 2003 році, «Понять человека» - 2010). (На фото зліва - режисер Олександр Столяров).

Роботи митця демонструються в програмі «Поверни собі храм», яку ведуть на Макарівській телерадіокомпанії «Авіс» священно- та церковнослужителі Макарівського та Бишівського благочинь. Також відбувається показ цих кінотворів у кіноконцертному залі «Ольвія». З ініціативи та за підтримки священнослужителів відбувається їх розповсюдження, перегляд та обговорення на парафіях Макарівського та Бишівського благочинь.

Інші фотографії події Ви можете переглянути за посиланням.